Robert Khorolskyy: "Маленький коментар. Нагадаю, проект Фемен образ секс..."

Robert Khorolskyy в facebook:

Маленький коментар. Нагадаю, проект Фемен образ секс-працівниці з національними символами - це технологія не ГБ, а ще давніша - царської охранки. Автором її ... вважається київський поліцмейстер Б.Ґюббенет, який 1879 р. цитую за І.П.Білоконським, борясь с украинским движением, lt... gt заставил всех проституток одеваться в национальный украинский костюм, который, таким образом, превращен был в признак разврата... с Об этом сообщает absorb.in.ua со ссылкой на СМИ.

І ще нагадаю, що гасло Жыве Беларусь! - це, для білорусів, такий самий нац. символ, як Пагоня і біло-червоно-білий стяг. Так що Лубянка, випустивши на камери одну з Ґюббенетових дівок, за одним заходом потролила і можливі незалежницькі амбіції бацькі, і українську президентську охорону. Таке бє-бє-бє зробила обом.

І це ще один знак, що Білорусь зараз важлива. ДУЖЕ. Важливо, щоб встояла цієї осени. Тримаємо кулаки...

UPD Зазирнувши в обговорення, виявила, що народ уже призабув, хто такі Фемен, тому ще кілька пригадок винесу сюди як виконавиці привозних сценаріїв вони остаточно розшились 2012 р. - коли спиляли громадський хрест памяті жертв НКВД біля Жовтневого палацу через 2 рр. тим самим на окупованих територіях зайнялись рос. війська. Тоді громадськість Києва дружно обурилась, і феменок на якийсь час були прибрали з України. Але ще до цього зашквару всі укр. феміністки роками доводили, що Фемен - це замовний проект, який нічого спільного з фемінізмом не має і юзає ідею оголеного протесту з прямо протилежними феміністичним цілями див. про це в Оксани Кісь, Олени Суслової і т.д. - повний інтернет того є!. Що в нас знають гірше - що в передвоєнні роки саме Фемен найголосніше творили в ЄС імідж України так! - як, буцімто, найбільшого в Європі секс-ринку і взагалі країни повій памятаю, як інтервюєр Зюддойче мало не впав зі стільця од шоку, коли я його поправила, що в трафіку проституток ЄС українки не на 1-му, а на 4-му місці після румунок, албанок і росіянок, - кинувся гуглити і все повторював вражено а в нас усі думають, що українки..., - словом, задумку Ґюббенета друзі України поюзали на славу! Тепер, очевидно, проект розконсервували, і знов з тої самої точки зеро спочатку всі обговорюють цицьки!, тож мушу застерегти шановне панство, будьте пильні! Обережніше з симулякрами.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя